Hakkımızda

EPC, konusunda uzman ve yetkin altı kişilik bir ekibin bir araya gelmesi ile, anonim şirket çatısı altında kurulmuştur. Güç elektroniği ve endüstriyel elektronik konusunda faaliyet göstermektedir. Şirketin söylemi, ‘EN ESKİ, EN YENİ’dir. Bu söylem, sektörde eski ve deneyimli kişilerin ürettikleri ve pazarladıkları ürünlerde en yeni teknolojiyi uyguladığının simgesel bir ifadesidir.

Şirket, kesintisiz güç kaynakları, doğrultucular, eviriciler, statik frekans çeviriciler, gerilim regülatörleri (statik ve servo) ürünlerinin üretimi ile, tam bakımsız ve nikel kadmiyum aküler, telekom güç kaynakları, güneş panelleri, aktif ve pasif filtreler, ani gerilim bastırma üniteleri gibi birçok ürünün üretimini, satışını ve pazarlamasını yapmaktadır..

EPC, gücünü yüksek mühendislik kapasitesinden ve Ar-Ge çalışmalarındandan almaktadır. Şirketimizin kuruluş amacı gelişen teknolojileri takip ederek müşteri taleplerine uygun özel (tailor-made) ürünler üretmektir.

Şirketimiz ayrıca dünyaca ünlü markaların entegratörlüğü ile Telekom sektörünün ihtiyacı Modüler Redresör-İnvertör çözümleri sağlamakatadır.

  • Gardabani Gas Plant

    Gardabani / Georgia

  • Mary 3 Power Plant

    Turkmenistan

Araştırma ve Geliştirme

EPC, araştırma geliştirme ve ürün geliştirme organizasyonuna çok büyük önem vermektedir. Çok iyi yetişmiş kadrosu ile, kısa süre içerisinde, güç elektroniğinin birçok alanında ilklere imza atmış ve standardı belirleyen firmalardan biri haline gelmiştir.

EPC, mühendislik birikimi ve tecrübesi ile, standart ürünler ile çözüm bulunamayan ve özel tasarımlar gerektiren durumlarda, müşterilerine çözüm sunma yeteneğine sahiptir.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, değer yaratmak, sürekli kalite anlayışımız ile müşteri taleplerine cevap vermek ilk önceliğimizdir. Firmamız ürün ve hizmet kalitesinin başlangıç noktasının çalışan iş gücü olduğunun bilinci ile çalışanlarına azemi faydayı sağlayacak çalışma ve yaşam şartlarını sağlamayı bir görev olarak kabul eder.

Vizyonumuz

EPC’nin güç elektroniği konusunda Türkiye’nin en yüksek teknolojileri kullanan, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olduğu bir firma haline getirmek ve bu başarımızı uluslararası bir düzeye çıkarmak.