+ 90 216 499 54 84 epcas@epcas.com.tr

Türkçe Türkçe English English
Menu

Ertuğrul SÖZMEN

CEO MESAJI

 

Değerli İş ortaklarımız, paydaşlarımız, çalışanlarımız;

 

EPC Enerji ve Güç Dönüşüm Sistemleri’nin kurulmasının üzerinden 9 yıl geçmiş, zamanın çok hızlı geçtiğini geçmişe bakınca çok daha iyi anlıyorsunuz. 9 yılda şirketimizin, uluslar arası bir şirket olma yolunda kat ettiği mesafeyi görmek bizi heyecanlandırıyor!

Bu gün için ciromuzun %50’sinden fazlasının ihracat olması, yolumuzun doğru olduğunu gösteriyor. Yola çıkarken bunu hedeflemiştik, bu hedefe yaklaşmamız bizi daha da motive ediyor.
EPC Enerji’nin ağırlıklı rakiplerinin dünyada saygın yeri olan firmalar olması, EPC Enerji’ye çok daha büyük sorumluluklar yüklüyor! Bu sorumluluğun bilinci ile, hızlı, kaliteli, yaratıcı ve en uygun koşullarda üretim yapmamız gerektiğinin farkındayız.

Ülkelerin geleceğinin yaratıcı, katma değeri yüksek, hızlı üretim ile şekilleneceğine, ekonomik bağımsızlığın bu yolla sağlanacağına inananlardanım. Şirketimiz bu misyonu en iyi şekilde yerine getirmek için gereken çabayı her zaman gösterecektir. Bu konularda herkesin büyük desteğine ve yapıcı eleştirisine gereksinim duyduğumuzu ayrıca belirtmek isterim.

 

Özetle, EPC Enerjinin olmazsa olamazlarını sayarsak;

1. İnsan yaşamı ve insan yaşamındaki kalite,
2. Müşteri memnuniyeti,
3. Ürün Kalitesi,
4. Özgün, katma değeri yüksek ürünler üretmek
5. Konusunda dünyadaki rakipleri ile yarışabilir düzeyde olmak,
6. Üretmek,
7. Yenilikçi ve yaratıcı olmak,
8. Hızlı olmak ve müşteri gereksinimlerini zamanında karşılamak,
9. Ürettiğimiz ürünleri ağırlıklı olarak ihraç etmek,
10. EPC Enerji’yi dünya markası yapmak.

 

Saygılarımla,

Ertuğrul SÖZMEN
Genel Müdür