Hakkımızda

1977 yılında Türkiye’nin ilk güç elektroniği şirketinin kurucu ortaklarından Ertuğrul Sözmen, 2006 yılında deneyimli yöneticiler ve mühendisler ile birlikte 2006 yılında EPC Enerji’yi kurdu.

EPC Enerji, 42 yıllık bilgi birikimini yeni teknolojilerle birleştirmeye devam ederek hızla büyümektedir. Araştırma ve geliştirme konularındaki yeterlilik, EPC Enerji’nin sektördeki en iyi oyuncular arasında yer almasını sağlıyor.

Pek çok farklık sektörün özel ihtiyaçlarını karşılayan çözümler sayesinde müşterilerimizin ilk tercihi olmaktayız. Müşteri ve iş ortaklarımızın ihtiyaç duyduğu ürünleri en hızlı ve verimli şekilde üretiyoruz.

Özel güç çözümlerimiz sayesinde yerli ve yabancı pek çok iş ortaklığımız oluşmaktadır. Bunların başında ABB gelmekte ve EPC Enerji olarak ABB’nin UPS ürünlerinin ayrıcalıklı Türkiye distribütörü olmuş bulunmaktayız.

Önceliğimiz, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır. EPC Enerji, verimli ve güvenilir enerji sistemleri üretmek için sürekli olarak yeni teknolojilere adapte olurken sahip olduğu birikmiş bilgi ve tecrübeyi kullanarak büyümeye devam edecektir. Tüm müşterilerimizle yarattığımız sinerji, hedeflerimize ulaşma konusundaki coşkumuzun lokomotifi olacaktır.

  • Gardabani Gas Plant

    Gardabani / Georgia

  • Mary 3 Power Plant

    Turkmenistan

Araştırma ve Geliştirme

EPC Enerji araştırma ve geliştirmeye büyük önem vermektedir. Bütçemizin% 10’u Ar-Ge Departmanımıza adanmıştır. Üst düzey Ar-Ge Ekibimiz 24 saat boyunca fark yaratmak için çalışıyor. Bizim için, Ar-Ge, dünyaca ünlü bir güç elektroniği olma hedefimize ulaşmanın temelidir.

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, değer yaratmak, sürekli kalite anlayışımız ile müşteri taleplerine cevap vermek ilk önceliğimizdir. Firmamız ürün ve hizmet kalitesinin başlangıç noktasının çalışan iş gücü olduğunun bilinci ile çalışanlarına azemi faydayı sağlayacak çalışma ve yaşam şartlarını sağlamayı bir görev olarak kabul eder.

Vizyonumuz

EPC’nin güç elektroniği konusunda Türkiye’nin en yüksek teknolojileri kullanan, müşteri memnuniyetinin en üst seviyede olduğu bir firma haline getirmek ve bu başarımızı uluslararası bir düzeye çıkarmak.